Tarasy drewniane

TARASY DREWNIANE

Deska tarasowa i inne produkty są cenionym materiałem wykorzystywanym przez projektantów i wykonawców zarówno przy budowie basenów na otwartym powietrzu, tarasów restauracji, altan, patiów, ścieżek, ogrodzeń, elewacji, jak i podczas urządzania ogólnie dostępnych terenów rekreacyjnych.

Deski tarasowe są produkowane w różnych rozmiarach z wielu gatunków drewna egzotycznego a także Modrzewia Syberyjskiego oraz innych gatunków europejskich. Drewno egzotyczne oferowane w ramach gamy produktów jest bardzo twarde i wytrzymałe.Wyróżnia się naturalną odpornością na biodegradację a także na ataki grzybów i szkodników.

Nasza oferta obejmuje trzy kategorie cenowe - Exclusive, Premium i Nature. W kategorii Exclusive znajdują się gatunki drewna najlepsze pod względem właściwości, stabilności i trwałości. [ Cumaru , Ipe, Merbau ]

Bardzo dobre właściwości mają również gatunki z kategorii Premium, a należące do niej drewno Bangkirai jest jednym z najpopularniejszych w naszej ofercie.

Kategoria Nature jest przeznaczona dla klientów poszukujących drewna za przystępną cenę [Kempas]. Modrzew Syberyjski jest dobrą alternatywą dla drewna egzotycznego. Jest jednocześnie jedną z najtańszych propozycji w naszej ofercie desek tarasowych. Szacunkowa trwałość desek z Modrzewia Syberyjskiego wynosi 15 lat.